Учнівська олімпіада з німецької мови

7 грудня Австрійська бібліотека у Дрогобичі у співпраці з Львівською філією Австрійської служби академічних обмінів і магістратом м. Відень провела чергову олімпіаду з німецької мови з країнознавчим акцентом на тему "Австрія - країна монастирів", основний приз у якій - поїздка до Австрії. Перемогу цьогоріч вибороли учениці Дрогобицької спеціалізованої школи з поглибленим вивченням німецької мови № 2 Діана Хомин (1-е місце), Софія Зубрицька (2-е місце) та Віталія Хало (2-е місце). Щиро вітаємо переможців олімпіади і бажаємо досягнення нових вершин у вивченні німецької мови!

Василь Лопушанський - заслужений працівник освіти України

З нагоди 26-ї річниці референдуму про незалежність президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами 135 українців. Серед них є й завідувач кафедри практики німецької мови доц. Василь Лопушанський, якому просвоєно почесне звання заслуженого працівника освіти України.

Звіт про діяльність за 2015-2017 рр.

23 листопада на засіданні Вченої ради університету Інститут іноземних мов звітував про діяльність за 2015-2017 рр. Презентація до виступу директора інституту проф. Володимира Кеміня доступна за посиланням.

Лінгвокраїнознавча мандрівка Європою

10-19 листопада Австрійська бібліотека уже 17 раз поспіль організувала лінгвокраїнознавчу екскурсію країнами колишньої Габсбурзької монархії для викладачів і студентів ДДПУ імені Івана Франка, а також учнів педагогічного ліцею. Цьогорічна мандрівка була насиченою і багатогранною: маршрут її проліг чотирма західноєвропейськими країнами, заторкнувши міста з багатою історією, що в минулому були центрами політичного й культурного життя Австро-Угорщини (Відень, Клостернойбурґ, Будапешт, Прага, Брно, Куттенберґ, Краків).

Наші філологи - учасники І Форуму викладачів англійської мови

2-3 листопада ц.р. на базі Київського національного торговельно-економічного університету проходив перший Форум для викладачів англійської мови «Освіта нового покоління: навчаємо та вчимося по-новому». Наш інститут на форумі представляли викладачі кафедри германських мов і перекладознавства доц. Віра Сліпецька та Юлія Талалай.

Дебют - 2017

Щиро вітаємо команду наших першокурсників з перемогою в загальноуніверситетському огляді-конкурсі художньої самодіяності "Дебют"! 

Шанс - 2017

Вітаємо студентку групи АН-21Б Лілію Будзинську із занятим ІІ місцем у загальноуніверситетському конкурсі естрадної пісні "Шанс"!

Проф. Міхаель Мозер - гість університету

На запрошення Австрійської бібліотеки до Дрогобича прибув професор Віденського університету, відомий австрійський славіст і україніст, президент Міжнародної асоціації україністів, лауреат Міжнародної премії імені Івана Франка 2017, автор монографій і багатьох статей та рецензій, Почесний доктор КНУ імені Тараса Шевченка Міхаель Мозер. Метою його візиту є цикл лекцій, наукових зустрічей і дискусій з проблем історії української мови, австрійсько-українських мовних і культурних контактів, сучасної мовної політики в Україні та ін.

Нові містки між Сходом і Заходом

24 жовтня в Австрійській бібліотеці відбулась авторська зустріч з поетесою і громадською діячкою Антоніною Листопад - членом Національної спілки письменників України, Лауреатом премій імені Василя Стуса та імені Олени Пчілки. Відома в Україні та поза її межами авторка, уродженка м. Краснодон, стала фактично "вигнанкою на своїй рідній землі", яка зараз перебуває під владою російських найманців.

Відкрита лекція о. Олега Кекоша

У четвер, 19 жовтня, капелан універеситету о. Олег Кекош прочитав відкриту лекцію на тему "Богословське тлумачення церковного мистецтва і символіки: порівняльний аналіз східного і західного обрядів" для студентів та викладачів інституту. Лекція відбулась у рамках циклу "Австрія та Україна: міжкультурний діалог", започаткованого Австрійською бібліотекою та Центром країн Західної Європи. 

Pages

Subscribe to Інститут іноземних мов RSS